Gala konkursu "Dziennikarze dla Klimatu" 2020

Zamek-Królewski-fot.-Roman-Gorielov_Fotolia.jpg

Pandemia spowodowała znaczne zmiany w naszym codziennym życiu. Nie ominęły one także naszego Konkursu. Z powodu obostrzeń nie udało nam się zorganizować gali wręczenia nagród w roku ubiegłym. W związku z tym - tak jak Olimpiadę w Tokio - zmuszeni zostaliżmy do przeniesienia naszej uroczystości o... rok.

Zatem mamy zaszczyt zaprosić zainteresowanych na galę, która odbędzie się 26 października 2021 r. jak zawsze w gościnnych murach Zamku Królewskiego w Warszawie o godzinie 18:00. Prosimy o punktualne przybycie, sale zamkowe będą do Państwa dyspozycji od godziny 17:30. Prosimy o skontaktowanie się z nami w sprawie zaproszeń, bowiem wstęp jest tylko za zaproszeniami.

Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa zmuszeni jesteśmy do dostosowania się do wymogów wynikających z tego faktu. Poniższe informacje dotyczą stanu z września 2021 r.: Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa zmuszeni jesteśmy do dostosowania się do wymogów wynikających z tego faktu. Poniższe informacje dotyczą stanu z września 2021 r.: 

1. Niestety na Galę możemy zaprosić znacznie mniejszą liczbę gości niż do tej pory. W związku z tym prosimy koniecznie potwierdzić swoją obecność mailem na adres: 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Na podstawie tych zgłoszeń będzie utworzona lista gości.

2. Krzesła w sali ustawione będą w przepisowej odległości i prosimy, aby nie były zsuwane.

3. W pomieszczeniach zamkowych obwiązuje noszenie maseczek zasłaniających usta i nos. Nakaz ten nie obowiązuje w czasie poczęstunku.

4. Może być konieczne pozostawienie danych kontaktowych do przedłożenia odpowiednim służbom sanitarnym.

5. Osoby posiadające potwierdzenie pełnego cyklu szczepień lub przebytej choroby albo potwierdzenie braku zakażenia (tzw. kod QR) prosimy o okazanie przy wejściu


Ponieważ powyższe przepisy i ograniczenia mogą ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji pandemicznej, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ograniczeniami przedstawionymi na stronie:


https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia


W skrajnym przypadku, gdyby w Warszawie wprowadzony został zakaz zgromadzeń, termin Gali może ulec zmianie. Niniejsze zaproszenie pozostanie ważne w ewentualnym przyszłym terminie.

 

Kontakt

Informacje kontaktowe:
 
Adres:
Krystyna Forowicz
ul. Miła 8 lok. 13
00-174 Warszawa
 
Telefon/fax: 22 750 30 31
               22 662 43 68
telefon kom.: 515 111 490
                501 608 400
                602 271 271
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Partnerzy